دستگاه و نرم افزار اکانتینگ اینترنت وای فای

مدیریت کاربران شبکه wifi بیسیم 

سهمیه بندی و اشتراک اینترنت وای فای

اعمال محدودیت و مدیریت حجم و سرعت بدون نیاز به سرور کامپیوتری

 

 

5

 

این دستگاه به شما این امکان را میدهد تا بتوانید در محل کار خود به هر کاربری که قصد اتصال به اینترنت وای فای را داشته نام کاربری و کلمه عبور ( یوزر نیم و پسورد ) اختصاص دهید تا نحوه استفاده وی از اینترنت را به طور کامل مدیریت کنید.

همانطور که گفتیم چنانچه مخاطبین شما فقط با گوشی موبایل یا تبلت به اینترنت متصل میشوند مانند رستورانها و … و میخواهید به هر مشتری حجم خاصی اینترنت بدهید میتوانید بجای خرید این دستگاه، از نرم افزار اندرویدی مدیریت کاربران وای فای با هزینه ی پایین تر استفاده نمایید و چنانچه کاربرانتان میخواهند از اینترنت روی لپ تاپ یا کامپیوترشان نیز استفاده کنند مانند شرکتها و … استفاده از دستگاه را به شما پیشنهاد میکنیم.

 

 

ویژگی های دستگاه سهمیه بندی اینترنت وای فای:

– عملکرد مستقل دستگاه بدون نیاز به سرور یا کامپیوتر خاص

– گزارش گیری دقیق روزانه و ماهانه، نمایش حجم دانلود و آپلود شده و مدت زمان اتصال هر کاربر به اینترنت

– قابلیت تعیین محدودیت حجمی و زمانی برای هر کاربر

– ایجاد اینترنت وای فای رایگان با اعمال محدودیت برای استفاده مشتریان

– راه اندازی اینترنت هات اسپات در هتل ها و رستوران ها، مجتمع های تجاری و …

– نمایش اطلاعات کامل کاربران متصل شده به اینترنت به همراه مک آدرس و آی پی ip کاربران

– امکان ایجاد گروههای کاربری مانند کارمندان، مدیران، مشتریان و … و اعمال محدودیت حجم و سرعت برای هر گروه

– قابلیت ایجاد محدودیت برای دسترسی به سایتهای خاص یا بستن شبکه های اجتماعی مانند تلگرام یا آپارات ویژه ادارات و شرکتها

– ایجاد باشگاه مشتریان وفادار

و …

 

باشگاه مشتریان وفادار:

یکی از مشکلاتی که رستورانها، فست فودها، هتلها و … در ارائه ی اینترنت وای فای به مشتریان دارند این است که مجبورند رمز وای فای را در اختیار مشتری بگذارند. این مسئله یک سری مشکلات به همراه دارد مانند: عدم کنترل روی حجم مصرفی مشتریان، استفاده ی همسایگان با دراختیار داشتن رمز وای فای و … .

برای رفع این مشکل پیشنهاد استفاده از این دستگاه یا نرم افزار سهمیه بندی اینترنت و راه اندازی باشگاه مشتریان را داریم.

برای راه اندازی باشگاه مشتریان وفادار، شما نیاز به بستری برای ارتباط مستمر با مشتریان دارید که به مناسبتهای مختلف با مشتری در ارتباط بوده و پیامهای تبریک، تخفیفات جشنواره های فروش یا اطلاع رسانی محصول جدیدتان را به اطلاعشان برسانید. این اطلاع رسانی میتواند از طریق کانال تلگرام مجموعه ی شما یا حتی پیامک باشد و یکی از بهترین راهها برای دریافت شماره موبایل مشتری این است که در قبال ارائه ی اینترنت، شماره موبایل مشتری را دریافت کنید که بوسیله ی نرم افزار ما این امر براحتی انجام میشود.

 

تفاوت دستگاه با نرم افزار:

چنانچه مخاطبین شما فقط با گوشی موبایل یا تبلت به اینترنت متصل میشوند مانند رستورانها و … و میخواهید به هر مشتری حجم خاصی اینترنت رایگان بدهید میتوانید بجای خرید این دستگاه، از نرم افزار مدیریت کاربران وای فای با هزینه ی پایین تر استفاده نمایید و چنانچه کاربرانتان میخواهند از اینترنت روی لپ تاپ یا کامپیوترشان نیز استفاده کنند مانند شرکتها و … استفاده از دستگاه را به شما پیشنهاد میکنیم.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید